מי אני ?

אני חני, אמא לשתי בנות (12,16 ), נשואה לשי, גרה ברחובות. עובדת בבוקר כמנהלת בעמותה הנותנת שירותי שיקום לאנשים עם מוגבלויות בהקהילה, ובערב מנהלת את המיזם שהוא השליחות שלי – חוג חברות.
יזמית בנשמתי, "עפה" על דברים חדשניים.. מאתגרים.. שונים.. ורוב הזמן חושבת "מחוץ לקופסא"…
בהשכלתי תרפיסטית באמנויות (מכללת בית ברל), מנחת קבוצות תהליכיות (מוסמכת מכון ת.ל.מ) יועצת קריירה מוסמכת (אוני' ת"א), ובעלת תואר שני בניהול עמותות (האוני' העברית).

למה הקמתי את  מיזם "חוג חברות" ?

לפני למעלה מעשור חזרתי לרחובות לאחר שנים רבות שלא גרתי בה, קשרי העבר התנתקו,  וחשתי בה זרות רבה.
התגעגעתי וכמהתי ל"ביחד" נשי קרוב, נגיש, כמו שהיה לי בימי הצבא האוניברסיטה והעבודה הקודמת שלי, שם היה לי מעגל חברות שנפגשתי עמן על בסיס קבוע, יומיומי או שבועי.
ולכן החלטתי לקום ולעשות מעשה, והזמנתי מספר נשים שהכרתי הכרות שטחית ממעגלים שונים בחיי לקבוצה שהקמתי שנפגשה אצלי בבית,  על בסיס קבוע.
מפגשי הקבוצה נמשכו כשנתיים, במהלכם נוצר חיבור ואינטימיות בין הנשים, ומגרעין הנשים שליווה את רוב התהליך, זכיתי בכמה מחברותי, שמלוות אותי עד היום.
לאחרונה, כאשר בנותיי כבר גדלו, והתפנה לי מקום בזמן ובלב, בהשראת אותה קבוצה מפעם, החלטתי שאני לוקחת את הרעיון צעד אחד קדימה, ורקמתי בכוונה וברגישות רבה- את הרעיון למיזם "חוג חברות" שמטרתו לייצר מרחבי היכרות, הנאה, שיתוף, אינטימיות ו"ביחד" נשי, נטול אינטרסים.

מזמינה אותך באהבה לחבור אלי ולקסם הנשי שנוצר בקבוצות

שלך

חני לרמן