בת 49 נשואה + 2 בנות מקסימות (13,9) כלכלנית בהשכלתי לאחר שנים במגוון תפקידים בשוק ההון, ההיי-טק והתעשיות הביטחוניות. לפני 5 שנים עשיתי שינוי והסבה מקצועית לנטורפתיה וצמחי מרפא.
הלימודים ב"מכללת ברושים" העניקו לי ברמה הפרקטית  ידע, שיטות וכלים טיפוליים רבים. תקופת הלימודים העניקה לי  גם דבר נוסף שכלל לא הבאתי בחשבון כשיצאתי לדרכי החדשה – היא פתחה בפני מעגל של היכרויות וחברויות חדשות.
בגיל 49 אחרי שכבר השלמתי עם זה שחוץ מבעלי יש לי עוד חברה או שתיים (תלוי מתי סופרים ), פתאום הפכתי חלק ממעגל יצירת קשרים שהניב לא רק בילויים משותפים וחוויות מרעננות, אלא גם מעגלים חדשים של חברויות חדשות ומפתיעות להמשך החיים.
חוויית החזרה ללימודים שיקפה לי כמה בחיים התובעניים ובשלל המשימות ששיש לנו, לא רק שאין דרך קלה, אלא שגם אין הרבה הזדמנויות להכיר חברות! בשביל הדברים הטובים באמת צריך לעבור מסע ולעשות מאמץ מכוון. אנחנו אלו שצריכות לקחת אחריות על הדברים החשובים לנו כמו :בריאות, חיפוש אחר האושר, ולא פחות חשוב – חברויות.
אנחנו כל כך מורגלות בלידחות או להתעלם או להעדיף אחרים על פנינו… מצד שני זה כל כך מרגש, מעורר ומחייה  לזוז , להיחשף, לפגוש, להפתיע, להכיר, להתבונן, לנסות…
הצטרפי אלינו לקבוצה ויחד נעבור בדרך הנכונה והטובה עבורנו.