נעים להכיר , שמי נירה עראקי – רוסטמי , אני תושבת ראשון לציון נשואה ואם ל3 כאשר הבן הצעיר שלי לאחרונה השתחרר מצה"ל, כך שאני ממש אישה משוחררת מתפקידי הורות אינטנסיבית…
כיום מגשימה חלום, אני אמנת אישית ומנחת סדנאות בתחומים של העצמה והתפתחות אישית, הגשמה וצמיחה ממשבר, יחד עם תפקידי כאחות מתאמת התכנית הארצית לסקירה ביילודים מטעם משרד הבריאות במרכז הרפואי שיבא תל השומר.
בנוסף בשביל האתגר גם מרצה באוניברסיטת ת"א, בבית הספר למקצועות הבריאות.
בהשכלתי הנני בעלת תואר שני בבריאות הציבור (MPH) מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב, אחות מוסמכת מבה"ס האקדמי לסיעוד באסף הרופא , מנחת קבוצות בלימודים דו שנתיים מאוניברסיטת ת"א ומאמנת אישית בוגרת מכללת גומא בכפר הירוק.
ב-30 שנות עבודתי במערכת הבריאות, רכשתי מיומנויות תמיכה והובלת פרויקטים בתחום העצמה של אנשי מקצוע וקידום הבריאות של מגוון אוכלוסיות וקהילות. שואפת תמיד לשלב בחיי תרומה לקהילה, כיום מתנדבת ב"רוח נשית" וב"בנק הזמן".
הייעוד שלי לאפשר לאנשים ובעיקר נשים הנמצאות בצמתים משמעותיים בחייהן, למצות את פוטנציאל החיים, לחיות חיים מספקים מלאי משמעות ובשביעות רצון ולצמוח למציאות חדשה.
לאורך השנים במעגל חיי כאישה, בת, אימא, אשת קריירה…, תמיד ליוו אותי חברות והיו חלק חשוב, קרוב, מעצים ומכיל בחיי. איתן אני "אני" מכייפת, צוחקת ומבלה, איתן אני חולקת את הכאבים והלבטים איתן אני מתפלספת וחולמת ועוד. אינני יכולה לדמיין את חיי אז היום ובעתיד ללא חולייה חשובה זו. בהחלט רוב חברותי בהווה "לוקטו" בעבר הרחוק יותר ואחדות בלבד בשנים האחרונות כמובן שיש כאלו שהקשר איתן הלך ודעך עם השנים.
ללא ספק אני מרגישה שככל שעוברות השנים נדיר יותר שחברות חדשות נכנסות למעגל חוג חברותי ולכן אני כאן כי בשבילי להנחות קבוצת נשים של "חוג חברות" למטרה כל כך חשובה הינה כמו כפפה ליד לחזון שלי שהוא לאפשר לנשים לחיות חיים מספקים עם משמעות ובשביעות רצון ולצמוח למציאות חדשה של נוכחות חברות בחייהן.